Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit

0 LEK

Shitet nga: Transport 14 Korr 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Kryejm transporte brenda dhe jashte shtetit
Pesha bruto e furgonit 7500kg
Psha bruto e rimorkios 3500kg

Kontaktoni

AL:+355 69 232 9779
MK: 0038970461240


Transport per brenda dhe jashte shtetit
Transport
0692329779
Leaflet
Në fillim