TRANSPORT BRENDA DHE JASHTE SHQIPERISE

100 LEK

Shitet nga: TRANSPORT BRENDA DHE JASHTE SHQIPERISE 23 Nën 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Transport i pergjithshem ,grupazhe etj,mbajme pergjegjesi per demtimin e mallrave ,shpejtesi dhe korektesi.faleminderit
TRANSPORT BRENDA DHE JASHTE SHQIPERISE
00355695140103
Leaflet
Në fillim