TRANSPORT AUTOMJETESH BRENDA DHE JASHTE VENDIT

0 LEK

Shitet nga: transport automjetesh 26 Mar 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
TRANSPORT AUTOMJETESH DERI NE 2 TON.JU SHERBEJME BRENDA DHE JASHTE VENDIT.PER ME TEPER KONTAKTONI NE CEL 0682310690
transport automjetesh
0682310690
Leaflet
Në fillim