Transport nderkombtar

Shitet nga: Orges 15 Tet 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Kompania "ANKELO-TRANS" ju ofron transport brenda dhe jashte shtetit me kapacitetet me te mira ne treg.
Transporti behet vetem per mallra nga subjekte te licensuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim