Transport Makinash Itali SHqiperi itali

Shitet nga: Servis Rover Durres 27 Sht 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
TRANSPORT Gjermani Itali Shqiperi Makinash Mallrash ne disponoj dy Bizzark dhe dy kamjona Mallrash te gjitha qytetet e Italise..duke filluar ne Milano Rome Bologna Padova Firenze Rome Napoli Ancona kudo ne Itali... sherbimin teper perfekt cdo dite dhe cdo jave per sqarime te metejshme..... numrat e kontaktit ..itali Meti it.:00393200689297..00393317782451 ne Durrës .Urimi. watsap viber 00355695555270...
Servis Rover Durres
0695555270
Leaflet
Në fillim