Transport Makinash Itali Shqiperi Itali 0695555270

Shitet nga: Servis Rover Durres 14 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
TRANSPORT MAKINASH & Mallrash ( Itali Shiperi Itali ) ne cdo vend duke filluar Brenda per brenda shqiprise dhe jasht ne disponojm dhe karrotreca qe bejn sherbime duke filluar nga.... Bari-Napoli-Rom-Firence-Bologna-Parma-Piacensa-Milano-Breshje-Verona........ ne marim dhe porosi ..... numrat e kontaktit (00393200689297) Firence Meti ...(00393200689297)...... Bolonja..Indriti ..00393497937663 . nrShoferit it00393317782451 dhe nr shqipetar Urimi watsapi +Viber 0695555270 nxitoni per te sjellur makinen e preferuar me shpejtesi dhe korrektesi ne shesim biznesin me nr tel italian dhe me pune te ngritur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim