Transport Makinash Gjermani Shiperi Gjermani

Shitet nga: Servis Rover Durres 14 Tet 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Komuna: Durrës
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Urimi TRANSPORT MAKINASH ne cdo vend duke filluar Transport Brenda per brenda shqiprise dhe jasht ne disponojm dhe karrotreca qe bejn sherbime duke filluar nga Itali turqia Bulgaria greqia Serbia Slovenia kroacia Mali Zi Italia Gjermani holland çeki poloni marim dhe porosi ..... numrat e kontaktit itali Meti 00393200689297 Fatmiri 00393317782451Durres .Urimi 00355(0 )695555270 dhe ne e shesim bisnes i ngritur megjith nr kontakti te italise me pune te ngritur me hezitimi nxiton dhe në ju sherbejme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim