Shitet urgjent nr tel 0695555270

31 000 EUR

Shitet nga: Servis Rover Durres Sot 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Durrës
Shërbimet
Transporti dhe Gërmimi
Urimi TRANSPORT MAKINASH ne cdo vend duke filluar Transport Brenda per brenda shqiprise dhe jasht ne disponojm dhe karrotreca qe bejn sherbime duke filluar nga Itali turqia Bulgaria greqia Serbia Slovenia kroacia Mali Zi Italia Gjermani holland çeki poloni marim dhe porosi ..... numrat e kontaktit itali Meti 00393200689297 Fatmiri 00393317782451Durres .Urimi 00355(0 )695555270 dhe ne e shesim bisnes i ngritur megjith nr kontakti te italise me pune te ngritur me hezitimi nxiton dhe në ju sherbejme
Servis Rover Durres
00355695555270
Leaflet
Në fillim