Shitet urgjent nr tel 0695555270

11 000 EUR

Shitet nga: Urim Dje 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Durrës
Shërbimet
Transporti dhe Gërmimi
Ne disponim te shkelqyer me cdo lloj prove , na kontaktoni ne viber 0695555270 dhe ne bejme dhe transport makinash nga italia per Sshqiper nr it 00393287889791ne ju sherbejm dhe me makina ne dispozicion ne rrug ne rastese ngeleni me makinen tuaj ne rrug vijme me karrotrec ju japim makinen ne dispozicion dhe makinen tuaj jua qojme ne sherbimin e duhur ju faleminderit
Leaflet
Në fillim