Shitet Transport Mallrah & makinash gjermani itali

1 EUR

Shitet nga: Servis Rover Durres 20 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
TRANSPORT MAKINASH ne te gjitha qytetet e Italise..duke filluar ne Milano Rome bologna padova Firenze kudo ne Itali... sherbimin teper perfekt cdo dite dhe cdo jave dhe cdo muaj ne itali per sqarime te metejshme..... numrat e kontaktit ...:Durres.....Albani... tel ...watsap 00355(0)695555270 ............
Servis Rover Durres
0685555270
Leaflet
Në fillim