Shitet ransport Makinash Itali & Shqiperi & Itali

Shitet nga: Servis Rover Durres 14 Tet 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 500 EUR

Komuna: Durrës
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
TRANSPORT MAKINASH ne te gjitha qytetet e Italise..duke filluar ne Milano Rome bologna padova Firenze kudo ne Itali... sherbimin teper perfekt cdo dite dhe cdo jave dhe cdo muaj ne itali per sqarime te metejshme..... numrat e kontaktit ...:Durres.....Albani... 0695555270 ..00393881151319...........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim