Sherbime me karrotrec brenda dhe jasht vendit

Shitet nga: Urim 14 Tet 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Ne disponim te shkelqyer me cdo lloj prove , na kontaktoni ne viber 0695555270 dhe 068 5555 270 ne bejme dhe transport makinash nga italia per Sshqiper nr it 00393881151319 ne ju sherbejm dhe me makina ne dispozicion ne rrug ne rastese ngeleni me makinen tuaj ne rrug vijme me karrotrec ju japim makinen ne dispozicion dhe makinen tuaj jua qojme ne sherbimin e duhur ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim