Karrotrec 24h gjith Shiperine nr 0695555270

1 EUR

11 000 EUR

Shitet nga: Urim Sot 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Durrës
Shërbimet
Transporti dhe Gërmimi
Ne sherbejme brenda vendit kodo ndodheni ne sarande korce tirane durrës shkoder deri ne tropoje aktualisht ne pune ne disponojme transport makinash brenda dhe jasht vendit ne bejme dhe transport makinash nga( italia gjermani kroaci malzi kosove bullgari makodoni shiperi itali )te kontektojne kur del i pa disponuar ndodhet jasht venindi merni ne watsap & viber nr 00355(0)695555270
Leaflet
Në fillim