Auto Rental Dana “Makina Me Qera”

18 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Rental Dana 18 Qer 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
“Auto Rental Dana”, ju ofron makinen me te pershtatshme per nevojat tuaja me cmime konkuruese. Adresa : Durres Lagja 12 Rruga Mujo Ulqinaku. Makina te llojeve dhe kategorive te ndryshme i gjeni tek ne, duke filluar nga 18€/Dita :
- Nissan Micra
- Fiat Punto 2002
- Fiat Stilo 2005
- Kia Carnival 2006
- Peugeot 206 2005
- Ford Fiesta 2006
- Ford Fiesta 2003
- Ford Focus 2003
- Ford Mondeo 2005
- Fiat 500 2008
- Toyota Yaris 2007
- Chrysler Sebring 2007
- Mercedes Benz CLK 2004
- Mercedes Benz B-Class 2008
- Smart ForTwo 2004
- BMW Seria 5 2006
- BMW Seria 7 2008
- Hyundai SantaFè 2008
- Volvo v50 2008
- Renault Scenic 2006 etj ... Ride With Style , Ride With “AUTORENTALDANA”!
• INSTAGRAM : autorentaldana
• FACEBOOK : Auto Rental Dana
• WhatsApp : +355 69 51 81 081
• VIBER : +355 69 51 81 081
• SKYPE : +355 69 51 81 081
• CEL : +355 69 51 81 081
Auto Rental Dana
+355695181081
Leaflet
Në fillim