Makina me qera

Blihet nga: Agjensia Edes Dje 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Deshironi nje makine komode per udhetimin tuaj,te sigurte,por me nje cmim te arsyeshem? Makina duke filluar vetem per 10euro/dita.
Vetem ne EDES.
Na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim