Usta Pllakash Profesional

0 LEK

Shitet nga: Usta pllakash 12 Sht 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shërbimet
Të tjera
•Shtroj pllaka sipas deshires suaj apo katallogut
•Pllaka Guri
•Vendosim Mozaik
•Shum korrekt dhe cilesi ne pune
•22 Vite eksperienc
Usta pllakash
0692130595
Leaflet
Në fillim