INSTALOJME Cdo Loje per PS3 PA CIP

20 LEK

3 000 LEK

Shitet nga: lejdi 07 Dhj 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Vlorë
Shërbimet
Të tjera
Instalojme lojra për PS3 PA CHIP dhe me chip, Ne te gjitha versionet

Nje mori lojrash te Updateuar si:
-WWE 2017
- GTA 5
- Fifa 18
- Fifa 19
- PES 2013 + update (+ Pach 2018)
- PES 2017
- Pes 2018
- Army of Tow 40 day
- Minecraft
- Lego Marvel Super Hero
- F1 Race Star
- NBA 2k 17
- Batman Arkan Origins
- Hitman Absolution
- Infamous 2
- Assassin Creed Rogue
- Blur
- Need for Speed Rivals
- Need for speed under
- MotoGP 15
- Sniper Elite 3
- Black OPS 2 + Piesat
- Back OPS 3
- Cod Advanc War Fare
- Cod Modern War Fare
- COD Ghost
- MotoGP 15
- Dragob Ball Xenoverse
- Toy Story 3
- WWE 2k 2017
- Fight Night Champion
- NarutoStorm Revolutio
- Naruto strom 3
- Battlefield Hardline
- Battlefield 4
- Mortal Kombat 9
- Dark Solution 2
- Whatch dogs
- Borderland 2
- Mafia 2
- Fifa Street 4
- Uncharted 2
- Uncharted 3
- Gad of War 3
- Far cry 4
- Tomb Rider
-Need For Speed
- NFS Hotpursuit

E shumë shumë lojra te tjera
Leaflet
Në fillim