To.Da Caffe 🇮🇹

Shitet nga: Kontakt Dje 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
To.Da Caffe🇮🇹

Kafe me Bustine (Filter)
Me Eksprese Profesional dhe komod dhe shume praktik , jepen nen perdorim per ju klient.
Pakoja permban 150 Bustina se bashku me aksesoret shoqerues .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim