Publikuar: Mar 28 2022 06:05

STABILIZATOR TENSIONI TREFAZOR FUQI 75 KVA(60KW)

EUR

Publikuar: Mar 28 06:05
Shikime: 5
Shitet stabilizator tensioni i peredorur marka SERVOMATIK linje trefazore me diapazon 275-435 volt, fuqi 60 kva (48Kw) i perdorur ne gjendje shum te mire pune.
Ben rregullim te tensionit automatikisht per cdo faze.
Jepet me montim dhe garanci.
Cmimi diskutueshem.
Kontakti Tel dhe Whatsapp :
0685577428
0685577428
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione