Sisteme TV Per Hotele dhe Ambiente Rikreative

0 LEK

Shitet nga: Kliton 29 Korr 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shërbimet
Të tjera
Televizori eshte nje aksesor i rendesishem kudo ku ofrohet sherbimi Hotelier (rezorte, hotele, spitale, vila banimi etj.).
Beje klientin te ndihet si ne shtepine e tij.
Ne ofrojme zgjidhjen optimale per Ambientin tuaj.

Kanale Kombetare dhe Nderkombetare.
Me pagese ose jo (free).
Marreveshje me Kompanite televizive DigitALB dhe Tring. (Te drejta ritransmetimi)
Shijoni kanale ne cilesi maksimale transmetimi (SD/HD).
*Vetem Hotel TV (Digital ose Analog)
*Hotel A-Z, Live TV, VOD, Web – Youtube, Catch-up TV or streaming services, Room service, Spa Treatments, Bill view, Check-out, Room control … etc (Digital IPTV)

Mos NGURONI te na kontaktoni.
Kemi zgjidhjen e duhur per buxhetin tuaj.
Shtoi nje yll Hotelit tend!
Leaflet
Në fillim