Shitet formul italiane per kafe turke & espresso.

Shitet nga: Is 17 Nën 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Shitet formul italiane per berjen e kafes turke dhe ekspres. Jane 6 formula te ndryshme ne total, 3 jane per kafen turke dhe 3 jane per kafen ekspres. Formulat shiten me prove dhe me garanci. Ne cmim perfshihet asistenca teknike dhe trainimi/praktika deri ne momentin kur blersi te kete pervetesuar njohurit/aftesit e duhura per ta bere vete kafen.
Cmimi eshte 400 euro per secilen formul, dhe nese blihen me shume se dy formula atehere cmimi ulet/diskutohet. Pagesa behet kur blersi te kete pervetesuar te gjitha njohurit/aftesite per ta bere kafen vete dhe ne menyre te pavarur, dhe kur blersi te kete provuar/testuar cilesin e kafes dhe te jete bindur per cilesin. Te ndryshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim