Publikuar: Pri 15 2022 03:43

Servis i Scooter, CityCoco, Monopat, Hoverboard.

Publikuar: Pri 15 03:43
Shikime: 2
Asistence teknike; Besueshmeri; Siguri.
✅ Servis dhe nderim pjesesh per te gjitha modelet.
🔋Rigjenerim te baterive si edhe zevendesim te pjeseve te demtuara me garanci te plote.✅
🖥 Suport dhe asistence ne fiskalizimin e bizneseve te vogla dhe te mesme, deri ne perfundim te suksesshem. 📊📈
⚙️ Servis dhe mirmbajtje per pajisje Fitnes.
⚙️ Servis dhe mirembajtje per unite dentare, inverter dhe UPS.
⚙️ Mirmbajtje, konsulta teknike per aparatura laboratoresh.
⚙️ Riparim zevendesim skedash elektronike te pajisjeve dhe sistemeve te ndryshme.
Nenkontraktore dhe kontrata per sherbime me dhe pa afat.
📞 suportin teknik ne what’s up, ne do ju pergjigjemi duke ju dhene zgjidhjen me eficente.
📲 +355 68 381 3605nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione