RIKONSTRUKSIONE DHE NDERTIME OBJEKTESH

Shitet nga: herjon braja Dje 06:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
jemi nje staf pune i specializuar dhe bejme rikonstruksione dhe ndertime objektesh te ndryshme cel0699206110
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim