Punime

Shitet nga: Ola 09 Tet 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Shiten punime te bera me dor. Piktura te punuara me dru,gozhd dhe pe.Handmade esht nje art me vete i dizenjimit dhe krijimit te nje pikture sipas kerkesave te klientit.Punimet jan ne shitje. Bejm punime dhe ne torno. Marim porosi per evente te vecanta.Nje dhurate e vecant e ben gjithmon nje dit te vecant per ju. Cmimi eshte i ndyshem ne saj te permasave te piktures.
Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim