Publikuar: Maj 25 2022 09:38

Punime Varresh - Qivuresh Eno

LEK

Publikuar: Maj 25 09:38
Shikime: 178
Punime Varresh - Qivuresh Eno
Varre nga te gjitha llojet Mermeri dhe Graniti

Varre Dinjitoze, per cdo katergori cmimi
Mermer duke filluar nga 45.000 leke
Granit duke filluar nga 60.000 leke

Punojm ne gjithe Shqiperine

Facebook : https://www.facebook.com/punime.varresh.qivuresh

Instagram: https://www.instagram.com/punime_varresh_genci/

website : http://www.punimevarresh.com/

Cel : 067 20 74 514
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione