Publikuar: Jan 13 2022 11:22

Ofrojmë suport Falas në marketing & dizajn për start-up

EUR

Publikuar: Jan 13 11:22
Shikime: 1
Nea Digital Services, një kompani me përvojë në start-ups dhe nisma të reja biznesi, kërkon të suportojë me shërbime marketingu, dizajni dhe eksperiencë, sipërmarrës të rinj me ide inovatore në treg pa pagesë. Kontaktoni me anë të e-mail ose telefonit.
Do përzgjidhen vetëm kandidatët e duhur për partneritet.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione