Publikuar: Jan 13 2022 11:32

Ofrojme sherbime Infermierore 24h

LEK

Publikuar: Jan 13 11:32
Shikime: 10
Ofrohen sherbime infermierore kudo qe ju ndodheni ne cdo orar te dites dhe nates. Mjafton te telefononi dhe gjendemi ne shtepine tuaj ne rast Covidi, ftofje etj.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione