Publikuar: Maj 22 2022 07:08

Mish i Thate

LEK

Publikuar: Maj 22 07:08
Shikime: 5
Shesim mish te thate tropoje, mishi esht i thare me sob druri ne menyre tradicionale,shitet vetem mish pa dhjam dhe pa kocka 3500 te reja kg. Bejme dhe Flija tradicionale me sace dhe dru cmimi 3000lek te reja marim porosi vetem per te shtunen dhe te djelen Adresa rruga Berisha kamez.tel 0684674326.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione