Publikuar: Qer 22 2022 01:25

MAGAZINE ME QERA 1000M2 FUSHE PREZE(RRUGE KRYESORE)

Publikuar: Qer 22 01:25
Shikime: 504
Jepet kapanon me qera ne Fushe Prezë afër SGS buzë rrugës kryesore.Kapanoni është 1000 m2 + 4000m2 sheshi.Jepen dhe të ndara Kapanoni nga Toka.Per me shumë kontaktoni ne nr 0682010100
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
504
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682010100

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione