Krijojme Logo per biznesin tuaj !!

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PlayTirana 04 Gush 13:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
PlayTirana
PES 2018 per te gjith PS3 0 LEK
PES 2013 sezoni i ri PS3 PA CIP SUPERSLIM etj 0 LEK
HDD Laptopi, PS3, PS4, 320GB 2 000 LEK
Dhoma Plazhi '' Pasqyrat Ksamil '' 0 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Shërbimet
Të tjera
Krijojme logo profesionale per cdo lloj biznesi. Te interesuarit te kontaktojne ne Whatsapp : 0683399929
PlayTirana
Ofrojme sherbimet me te mira ne treg per konsolat PlayStation Lojera - Update - Suport teknik etj...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Besim Alla, Tirane Tregoje në hartë
0683399929
https://www.facebook.com/PlayStation.Tirana
PlayTirana
  Online
0683399929
Leaflet
PlayTirana
PES 2013 sezoni i ri PS3 PA CIP SUPERSLIM etj 0 LEK
Nvidia 9500GT 1GB 64bit 1 500 LEK
URGJENT .PC NVIDIA 9400 GT ( 1GB )  4GB RAM DDR2  100 EUR
Kthimi i butonave X dhe O PS3 500 LEK
Në fillim