Publikuar: Mar 16 2022 08:39

Kerkojme te punesojme agjent imobiliar

Publikuar: Mar 16 08:39
Shikime: 1
“Isea Real Estate” është agjenci që meret me menaxhimin e pasurive të patundshme kryesisht në zonën e Tiranës. Stafi Isea Real Estate e ka filluar rrugëtimin në tregun imobiliar 25 vite më parë, dhe gjendet në treg me emrin Isea viteve të fundit.

Është në kërkim të zgjerimit të stafit me persona që kanë dëshirë të rriten në karrierë me pozicionin "Konsulet Imobiliar"

Çfarë duhet të zotëroni?
•Dëshirën për të punuar me kohë të plotë
•Të jeni +23 vjeç
•Të jeni të komunikueshëm dhe ambicioz

Përbejnë Avantazh:
•Zotërimi i gjuhës së huaj
•Eksperienca të mëparshme në shitje ose marketing

P.S Mungesa e eksperiencës rikuperohet nga trajnimet e vazhdueshme që ofron stafi aktual

Çfarë ofrojmë ne për stafin

•Komisionet më të larta në treg (Komisioni 50%)
•Trajnime të vazhdushme për rritjen në karrierë
•Mjedis mikpritës
•Marketing i garantuar në portalet e menaxhimit të pronave

Nëse je duke kërkuar të punosh diku, duke i përcaktuar ju të ardhurat tuaja , po lexoni njoftimin e duhur

Mënyrat e kontaktit : +355682990995
Dergoni CV tuaj : isearealestate@gmail.com
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione