Publikuar: Korr 29 2020 12:07

Kerkoj roje objekti me turne

Publikuar: Korr 29 12:07
Shikime: 222
Kërkoj roje objekti me turne. Paga është e kënaqshme dhe e diskutueshme gjatë intervistës. Mosha e preferuar 30-58 vjec. Na shkruani në adresën e email (jonathanpano2@gmail.com) ose telefononi në 0682013274 .
Rruga "Mustafa Matohiti", Kodër e Kuqe. Pranë varrezave Paskuqan.

TAGS: Pune, Kerkoj pune, mirmbajtes, mirmbajtje, roje, security, sherbim, ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp wv MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS Shite instagram facebook pune iphone kamez dhermi durres tirane shkolla e kuqe paskuqan koder e kuqe varrez
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www....... FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV uA A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUIvSER OPEL A I STRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff ... PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira ,Kamion,Autobus Banesa Kompjuter Bilardo Celulare Nokia Samsung Sony Ericsson,LG Blackberry Iphone Banes....aA PER KETO MAKINA geni KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POL KLIM 19100 litra 3 komore 3 KOMORE 1.6820 LIT + 2.4900 LIT + 3.7330 LIT NE GJENDJE EXTRA TE MIR EURO MBUSHJE EURO SISTEM I FUNDIT MUNDSI NDRRIMI VETUR GJIP KAMJON POR ME NDRRIM TJETER I POSA DOGANUAR DHE REGJISTRUAR NE RKS FAKTURA ME TVSH Scooter skuter 150cc 125cc 50cc 49cc Playstation Xbox kallda kalldaja yamaha honda dyer nxemje radio televizion televizor LG note xs s10 note 10+ laptop llaptop fifa uefa nba nba2k federata 64GB 128gb 512gb TAG: Bmw m packet dog belg , pastor , mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omeg a.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione