Publikuar: Korr 04 2022 12:10

KERKOJ PUNTOR LAVAZHI

Publikuar: Korr 04 12:10
Shikime: 142
Kerkoj puntor lavazhi me eksperjenc pune ose pa eksperjenc pune me perqindje te kenaqshme 50/50 + siguracjonet shendetsore te paguara kriteri moshes 18 dhe lart te jen korrekt ne pun
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
142
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688838004

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione