Publikuar: Maj 16 2022 03:12

Kafe per zyra

Publikuar: Maj 16 03:12
Shikime: 3
Sherbejm kafe me bustina per zyra dhe ambjente te ndryshme pune
Eksprese profesional dhe rezistent.

Ekspresi jepet ne perdorim. Kutia permban: 150 bustina (cialde), 150 gota plastike, 150 bustina sheqer dhe 150 luge plastike.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione