Kafe ne Zyre

Shitet nga: Info - Kontakt Dje 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Sherbejm kafe me bustina per zyra dhe shtepia.
Eksprese profesional dhe rezistent.

Ekspresi jepet ne perdorim. Kutia permban: 150 bustina (cialde), 150 gota plastike, 150 bustina sheqer dhe 150 luge plastike.
Per vetem 0.30 lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim