Infermiere në shtëpi

Shitet nga: Mirela 10 Tet 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Bës serume, matje tensioni, injeksione (gjilpëra) dhe shërbime të trjera sipas recetës mjekësore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim