Published: Korr 12 2018 04:23

Hotel Broadway kerkon recepsioniste

Published: Korr 12 04:23
Views: 3
Hotel Broadway*** kerkon te punesoj recepsioniste me kohe te plote.
Kandidatja duhet te flas mire gjuhet e huaja anglisht dhe italisht.
Te jete e komunikueshme dhe te punoj ne grup.
Eksperienca perben avantazh.

Adresa: Rr. Emin Duraku nr. 8, prane stadiumit Selman Stermasi.
e-mail: [email protected]
nr. kontakti 0684079276
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
3

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information