Publikuar: Pri 05 2022 12:09

GPS PER MAKINA

EUR

EUR
Publikuar: Pri 05 12:09
Shikime: 258
GPS TRACKER PER MAKINA, KAMIONA, MOTORRA DHE KOMPANI TRANSPORTI TE NDRYSHME.
Aparati kryen keto funksione:

1.Lokalizon vend ndodhjen e automjetit 24 ore ne 24 ne kohe reale
2.Pasqyrimin e shpejtesise se levizjes ne kohe reale
3.Regjistrimin e historikut të levizjes se makines per nje perjudhe 6 mujore.
4.Alarm ne rast shkeputje te aparatit nga makina ne rast vjedhje, ne rast shekputje te energjise ose baterise GPS perseri vazhdon te transmetoje per disa ore
5.Njoftim për tejkalim shpejtësie, ndalesat mbi një kohe të caktuar
6.Alarm për dalje apo hyrje në një zonë lëvizjeje te caktuar
7.Sistemi mbikqyret nga kompjuteri ose nga telefoni me anë të një aplikacioni gje qe ben te mundur aksesim sa me te lehte per mjetin tuaj, ku GPS aksesohet me username dhe password qe e dini vetem ju.
8.Alarm ne rast shkundje te makines ne parkim.
9.Programimi dhe instalimi i sistemit sigurohet nga ana jone
10. I përshtatshëm për biznese të ndryshme taxi, automjete private, makina me qera, motorra, monopatina etj
11.Mirembajtja mujore kushton 5 €, ne mirembajtje perfshihet:
1-Rimbushja e kartes SIM me internet cdo muaj
2-Garanaci per produktin ne rast problemi ose prishje zevendesohet me te ri automatikisht
3-Ne rast kur doni te shisni mjetin dhe GPS doni tja instaloni nje mjeti tjeter.
12. GPS jepet FALAS mbas nje pagese fillestare 3 muaj dmth 15 €, ne rast kur doni te nderprisni kete mirembajtje ose kontrate GPS ktheht mbrapsht.
13.Ne rast kur ju doni ta blini kete GPS dhe doni qe tja instaloni mjetit tuaj vete dhe ta mirembani vete atehere cmimi i shitjes eshte 35 €.


Ne video mund te shikohet qarte se si monitorohet mjeti 10 dit perpara dates akuale, me levizjet ndalesat dhe shpejtesine ne kohe reale.
Shikoni videon sesi monitorohet nje mjet 10 dit perpara dates aktuale.

Video:
https://www.dropbox.com/s/mpcb4p8vi6as3u2/gps%20monitoring%20tirane-shkoder.mp4?dl=0

Whatsapp:
https://wa.link/eny93w

Sherbimi ofrohet ne cdo qytet te Shqiperise


gps map view harta shqiperi tirane vjedhje anti theft lost GPS A5 a 5 3.0tdi sline s-line C class klas klass clas cclas cklas cklass cclass benz benc bens mercedes mercedez Tags : MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne golfplus vwgolf+ +volkswagen + c200 c300 c250 c 230 250 cdi 200 220 c220 c220cdi 4matic 4matik 4 c280 audi
Toyota Urban Cruiser BMw Golf 5 Sprinter sprinter Audi a3 BMW audi Smart Golf 5 sprinter benzin Bmw Toyota Audi Bmw Smart Range rover Sprinter toyota Golf 4 Mercedes Benz Smart Audi a4 Audi a3 sprinter Toyota yaris ML Toyota Auris
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione