Publikuar: Maj 09 2022 10:04

FLIX IPTV SHQIP

EUR

Publikuar: Maj 09 10:04
Shikime: 4
Platforma më e mirë shqiptare!

• Mbi 300 kanale Shqiptare 🇦🇱🇽🇰
• Mbi 5000 kanale Ndërkombëtare 🌍
• Mbi 2000 filma VOD (më të fundit) 🍿
• Super kualitet i kanaleve FULL HD dhe 4K 🖥
• Siguri dhe stabilitet 100%🛡
• Test 24 orë falas! 💬

FLIX IPTV SHQIP
Na shkruani në instagram: @flixiptv.al

Stafi profesional i FLIX IPTV SHQIP është në shërbimin tuaj, ju mund të na kontaktoni për çdo informatë, porosi apo ndihmë teknike!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione