Cadera me qera

0 LEK

Shitet nga: Cadera me qera 13 Qer 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shërbimet
Të tjera
Cadra, karrike, stola dhe tavolina me qera per raste te ndryshme familjare
Cadera me qera
0685112626
Leaflet
Në fillim