Publikuar: Qer 18 2022 07:26

Bojaxhi shtepie:patinime lyerje ne cdo lloj ambenti

EUR

Publikuar: Qer 18 07:26
Shikime: 338
Ofroj Sherbime Bojaxhi ne Lyerje Patinime etj. lyerje shtepie, lyerje fasade,ambiente tregetare,
zyra, magazine kopte etj.Eksperience 15 vjecare ne kete fushe.
Ju ofroj çmime te mira, cilesi ne punime,garanci dhe korrektesi. Tirane dhe Durres. Flm
Per info
Tel&whatsapp
+355676483477
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione