Publikuar: Maj 28 2022 08:54

Bojaxhi ne Lyerje Patinime Stukime

EUR

Publikuar: Maj 28 08:54
Shikime: 503
Tirane, - Ofroj Sherbime Bojaxhi ne Lyerje,Patinime,Stukime etj.
Ofrojme lyerje me boje, lyerje shtepie, lyerje fasade,ambiente tregetare,stukime,patinime.etj.
Eksperience 30 vjecare ne kete fushe.
Ju ofrojme cmime me te mira, cilesi ne punime,garanci dhe korrektesi.Per cdo informacion mos hezitoni te kontaktoni.
Ju faleminderit
Cel. : 0682237106

#lyej #lyerjeshtepie #boje #shtepiaime #rikonstruksione #shtepiere #painting #home #paintmyroom #color #paint #tirana #ilovemyhome #rentahomeintirana #shtepimeqera #shtepineshitje #bojaxhi #usta #apartament #ecocolors #greenhouse #greenplanet #environment #makina #audi #vw #Mercedes #Volvo #Fiat #ford
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione