Bej regjistrime si marke dhe patente

Shitet nga: 3AAAGJ 09 Tet 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Disponoj license per regjistrimin e biznesit si marke ose patente prane drejtorise se patentave dhe markave.Regjistrimi eshte i domosdoshem per te ruajtur pronesine industriale nga biznese pirate qe perdorin emrin,logon apo shenjat e biznesit te tjeterkujt per te siguruar perfitime ne kurrizin e te tjereve. Gjithashtu disponojme license si inxh gjeolog,vlersues pasurish te paluajtshme.Tel 00355695291520
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim