Taksi25€

25 EUR

Shitet nga: Shkelzen Metaliaj 10 Maj 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shërbimet
Të tjera
Shkoder Tirane Rinas Durres 25€ ne cdo orar dhe anasjelltas
Shkelzen Metaliaj
  Online
0688800667
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione