STABILIZATOR

220 LEK

Shitet nga: ayou8942@gmail.com 16 Pri 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shërbimet
Të tjera
Shitet urgjent Stabilizator SHUNFA
10000 VA
STABILIZATORI ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR PUN ESHTE BLER DHE ESHTE AKULL I RI PA PERDORU
ayou8942@gmail.com
0692177604
Leaflet
Në fillim