Tapet Bari Natyral " Qilimi i Blerte "

0 LEK

Shitet nga: ervis 27 Sht 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shërbimet
Të tjera
Pershendetje..! Qe prej 10 vitesh prodhojme dhe tregtojme tapet bari natyral...Tapeti ju ofrohet ne rulota me permasa 40x100cm dhe shitet ne m2...Ne ju bejm te mundur realizimin e ambientit tuaj te deshiruar brenda 24 oreve...
Per informacione te metejshme mund te na kontaktoni ne nr e tel: +355698457483
ose ne adresen tone te email: ervis_allkanjari@live.com
Adresa: Autostrada Lushnje - Fier km 8 tek Pushimi shoferit djathtas " Kemishtaj "...
Leaflet
Në fillim