KAFAZE & CARQE , KANERINASH

15 EUR

Shitet nga: sergi 21 Qer 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shërbimet
Të tjera
!!!!!!!!!!!!!!!
NDERTOJ KAFAZE ZOGJESH KANERINA , GARDELINA , ETJ
PUNIMI BEHET 100 % ME DORE , TE FORMAVE DHE DIMENSIONEVE TE NDRYSHME

CARQET BEHEN ME 1 ME 2 DHE ME 4 DYER

KAFAZET ME CATI OSE TE THJESHTE NE FORME KUBI OSE KUBOIDI

CMIMI FILLESTAR PER KAFAZET E PUNUAR ESHTE 15 EURO
CMIMI FILLESTAR PER CARQET ME 2 DYER ESHTE 10 EURO

PRANOJME EDHE POROSI TE NDRYSHME

CDO PRODUKT 100 % CILESOR

KONTAKT +355698984477

FLM PER MIRKUPTIMIN .
Leaflet
Në fillim