GJENERATOR LAMBORDINI

850 LEK

Shitet nga: ayou8942@gmail.com 18 Pri 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shërbimet
Të tjera
🥶🥶OKAZIIIIIOOOON
SHITET URGJENT GJENERATOR LAMBORDINI
230/280 v
10 KILOVAT (KW)
GJENERATORI ESHTE BLER NE KOSOV KA VETEM 5 ORE PUN SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI
ESHTE NAFT DISEL
BEN NDEZJE ME BATERI DHE MANUALE
SUPER EKONOMIK
PERDORET DHE PER SALDATRICE
850milek
adresa Lushnje fshati Ngurrez e Madhe
ayou8942@gmail.com
0692177604
Leaflet
Në fillim