dhurim

150 000 EUR

Shitet nga: Marie Lucie GOMEZ 16 Sht 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shërbimet
Të tjera
Pershendetje, me falni ne kete menyre per te kontaktuar me ju, emri im eshte Marie Lucie GOMEZ, jam me origjine Hollandeze dhe jetoj ne France. Unë po vuaj nga kanceri i mëlçisë terminale. Pas shumë provash klinike të pasuksesshme, mjekët e mi sapo më thanë se ditët e mia janë tani në tokë. Babai i kishës sime më rekomandoi të bëja një dhurim, të një pjese të pasurisë time, në mënyrë që të kërkoja lutjen që operacioni im të shkojë mirë, unë do të doja të bëja një donacion prej 150,000.00 euro nga llogaria ime bankare një personi të besueshëm dhe të ndershëm për ta shijuar dhe ndarë me personin përreth tij. në mënyrë që zoti im zot, të më japë paqen e përjetshme në ahiret. Whatsapp: +33752168180
Marie Lucie GOMEZ
+33752168180
Leaflet
Në fillim