Publikuar: Sht 05 2017 11:30

Ngrohje Qendrore

EUR

Publikuar: Sht 05 11:30
Shikime: 42
Nese deshironi ti kryeni keto sherbime, Ngrohje qendrore,Klimatizim dhe Ventillim, e keni mundesine te perzgjedhni ekipin e specializuar nga Kosova me nje staf profesional per sherbimet ne shtepite tuaja na vizitoni ne Facebook: Termometer
Ose ne Profilin privat Jetmir M.Haskaj
Kontakti 📞 Ne Viber 0037744582778
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione